Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Badkamerset van Lifa Living 4-delig

    Merk:
  • Lifa Living

  • Verzendkosten:
  • € 5.95

  • EAN Code:
  • 8720604882780

Omschrijving:

Een plekje voor tandenborstels, zeep en voor wattenschijfjes of elastiekjes. Deze 4-delige badkamerset van Lifa Living biedt ruimte voor je toiletspulletjes. Met de marmerlook zorgt ie voor een prachtig geheel in je badkamer of keuken. Ga jij'm winnen? Bied mee op de veiling.

Webwinkel: VakantieVeilingen

Prijs: € 6.00
  Bezoek Aanbieder

Meest bekeken vakantieveilingen

24-delige bestekset van Berlinger Haus (zilver)

24 delige bestekset...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Waterpark Aqualibi, Belgie tickets

Waterpark Aqualibi,...

Prijs: € 1.00

Meer informatie
Zwarte sieradenopbergbox met slot

Zwarte...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Start 2 Run boek van Evy Gruytaert

Start 2 Run boek...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Der Grune Zoo tickets

Der Grune Zoo...

Prijs: € 1.00

Meer informatie